Guziki

powerful

Kursy & Szkolenia

customize

Edukacja szkolna

responsive

Egzaminy

kwalifikacyjne

creative

Produkcja

i usługi

Nasi doradcy edukacyjni są do Twojej dyspozycji.

Jeżeli szukasz nowej pracy, chcesz zmienić lub zdobyć nowy zawód albo podnieść swoje kwalifikacje - to miejsce dla Ciebie. Nasze ośrodki zapraszą do udziału w kursach i szkoleniach w ponad 100 zawodach i specjalnościach.
Serdecznie zapraszamy.

Znajdź swój ZDZ

Nasza oferta jest zawsze blisko Ciebie. Posiadamy jedną z najlepiej rozwiniętych sieci ośrodków kształcenia w województwie lubuskim. Wybierz swój najbliższy ośrodek ZDZ i sprawdź jak dobrą ma ofertę.

Szkoły z klasą

Wszystkim naszym uczniom zapewniamy wysoką jakość kształcenia, doświadczoną kadrę pedagogiczną, profesjonalnie wyposażone pracownie i miłą, przyjazną atmosferę.

Dotacje na rozpoczęcie działalności w ramach projektu „Wiedza+dotacja=SUKCES!”

Uwaga!

 

Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. rozpoczęła rekrutację uczestników do projektu  „Wiedza+dotacja=SUKCES!” w ramach Działania 6.3.1 RPO-Lubuskie2020.

 

Termin naboru formularzy rekrutacyjnych: do 12 maja 2017 r.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą składać formularze rekrutacyjne w jednym z Biur projektu:
przy  ul. Sulechowskiej 1, 65-022 Zielona Góra,  w godzinach od 8:00 do 16:00; tel. 68 329 78 42 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub
- przy ul. Kazimierza Wielkiego 1 , 66-400 Gorzów Wlkp., w godzinach od 7:30 do 15.30; tel. 95 739 03 16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz rekrutacyjny może być dostarczony osobiście do biura projektu  Beneficjenta  lub za pośrednictwem poczty/firmy kurierskiej.

 

Formularz rekrutacyjny  oraz  Regulamin rekrutacji uczestników ramach projektu „Wiedza+dotacja=SUKCES!” dostępne są  na stronie internetowej.

 

http://www.region.zgora.pl/strony/9,dokumenty_do_pobrania.html